Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


The Humble Co.

The Humble Co.

Neexistuje žádná Planeta B

The Humble Co. vyvíjí spolehlivé zdravotnické / wellness produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, sociálně odpovědné a s inovativními prvky.

Pokud chcete změnit svět, nejsou k dispozici žádné zkratky.

Náš příběh se začal ve Švédsku

Založena v roce 2013, The Humble Co. roste po celém světě. Výrobky jsou dnes dostupné v tisících prodejen a stomatologických klinikách.

Společnost The Humble Co. se sídlem ve Švédsku vede malou revoluci v produktech osobní péči - od návrhu a výroby až po sociální lidskou odpovědnost.

Naše vize

Když máme to štěstí, že jsme se narodili v bohaté části světa, mělo by být naší povinností postarat se o méně šťastných. Mnohé děti nikdy nevlastnili žádné výrobky pro péči o ústní dutinu, vyčerpáváme přírodní zdroje a zaplňujeme oceány použitými výrobky.

Můžeme změnit náš způsob výroby a spotřeby? Můžeme pomoci poskytnout produkty ústní péče těm, kteří to nejvíce potřebují? Odpověď je ano!

Společnost The Humble Co. byla založena zubaři s cílem vytvořit produkty, které jsou dobré pro vás a laskavé k naší planetě. Každý nákup prduktu Humble financuje projekty ve prospěch dětí v nouzi.

Přidejte se k našim aktivitám. Spolu můžeme dokázat hodně. Go Humble.

Vyvinuté zubaři

Všechny naše výrobky byly vytvořeny, navrženy a vyrobeny pod vedením a dohledem zubařů. Jako zubní lékaři věříme, že účinky našich výrobků musí být vědecky prokázané a musí efektivně fungovat. Proto jsme věnovali značný čas testování a dolaďování všech našich produktů, abychom splnili tuto prioritu.

Skandinávský design

Po celém světě je skandinávský design obdivován pro jeho jednoduchost a efektivnost. Toto se rozšířilo do efektivní výroby, distribuce a následné péče o životní prostředí. Společnost The Humble Co. je hrdá na svůj švédský původ, vliv na design a vývoj našich výrobků.

The Humble Co.

Za čím si stojíme

Všechny produkty The Humble Co. se vyznačují množinou hodnot. Je to kombinace vlastností, která je jedinečná a odlišuje produkty The Humble Co. Od konkurence.

Hodnoty produktů The Humble Co. (Humble Ps):

 • Zdraví / Wellness produkty, které zvyšují kvalitu života zlepšením životního stylu a zvyků. (Prevence)
 • Prémiové výrobky s výrobním procesem a konečným výsledkem, které poskytují spotřebiteli pocit, že vlastní produkt nejvyšší kvality. (Premium)
 • Inovace založené na důkazech, které jsou podporovány profesionály, aby spotřebitelům poskytli důvěru k uskutečnění změny ve svých návycích. (Professional)
 • Ekologická výroba, balení a likvidace výrobku s co nejnižší ekologickou stopou. (Planet)
 • Společně odpovědná distribuce produktů na pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují - spravuje nadace Humble Smile Foundation. (People / Lidé)
 • Prezentace značky v jednoduchém jazyce jako základ pro komunikaci se spotřebiteli pro snadnou a smysluplnou identifikaci se značkou. (Prostý)
 • Ziskovost jako mechanismus na podporu růstu a vlivu při zachování konkurenceschopnosti a kvality výrobků v průměrném spotřebitelském košíku. (Profit)

Plastový problém

3,6 miliard plastových zubních kartáčků

Jsme buldokem v boji proti plastovým zubním kartáčkům. Rozhodli jsme se to nazvat bojem, protože svět spotřebuje každý rok více než 3,6 miliardy plastových zubních kartáčků - většina z nich končí na skládkách a v oceánech! S krásným a jednoduchým designem, Humble Brush je seriózní alternativou k běžným plastovým zubním kartáčkům. Nevidíme žádné nevýhody oproti plastovým kartáčkům. Proč byste někdy chtěli koupit plastový kartáček na zuby? Zastavme plasty. Go Humble.

Oceánské zločiny

Když se snažíme vychutnávat krásné oceány a pláže světa ve kterém žijeme, je zločinem vidět množství plastového odpadu, který znečišťuje a zabíjí naše životní prostředí.

Ze Švédska s láskou

Ve Švédsku jsme se naučili milovat naši planetu.

Přijímáme přírodu, hledáme udržitelnou energii, minimalizujeme odpad a využíváme každou příležitost k vytvoření nových způsobů ochrany našeho krásného světa.

Jsme precertifikovaní. Protože na tom záleží.

The Humble Co. staví vaše zdraví na první místo - naše výrobky jsou pro vás lepší a také jsou lepší pro životní prostředí. Jsme schválení FDA, Vegan, Cruelty-free, certifikovaní BIO / organický a ještě mnohem více.

The Humble Co.

Naše Humble projekty.

Go Humble, Give Smiles.

Nadace Humble Smile Foundation spravuje projekty dentálního zdraví, aby pomohla udržet úsměv na tváři dětí, které žijí v nejohroženějších oblastech po celém světě.

Go Humble, Give Smiles jde nad rámec poskytování produktů dětem v nouzi. Nadace Humble Smile Foundation poskytuje profesionální a udržitelné projekty v oblasti zdravotní péče tam, kde jsou nejvíce zapotřebí na celém světě a které jsou financovány přímo nákupem produktů od společnosti Humble.

Naše úsilí

Mnohé děti na celém světě nemají prostředky na péči o své ústní zdraví. Zubní klinika je příliš daleko. Nemají zubní pastu a nemají zubní kartáček. Jejich stravovací návyky směřují ke stále sladší stravě. Výsledkem je často bolest, ztráta zubů, chybějící škola, zdravotní postižení a zhoršený psychický a fyzický vývoj.

Humble Smile Foundation, skupina specializovaných zubních profesionálů a akademiků, vyvíjí modely, v jejichž rámci dobrovolnické týmy spolupracují s místními zaměstnanci škol na podporu konkrétních preventivních iniciativ zaměřených na prevenci chování, které zahrnují dietní intervence, monitorované čištění zubů a klinické postupy.

Mezi další aktivity nadace patří: advokacie, vzdělávání, výzkum, hygiena rukou a urgentní ústní péči.

Škola se transformuje na školu podporující dentální zdraví. I dobrovolníci z řad studentů absolvují praxi a osobní transformaci.

The Humble Co.

Vize

Naší skromnou vizí je pomoci předejít utrpení způsobenému zubní chorobou. Děláme to tak, že podporujeme efektivní iniciativy v oblasti zdraví ústní dutiny kdekoliv na světě.

Zavázali jsme se k základním hodnotám, které nastínila Koalice pro odpovědné krátkodobé globální zdravotní zkušenosti:

 • Posílení hostitelské země a komunity na definování potřeb a činnosti
 • Pokora, kulturní citlivost, vzájemnost a úcta ke všem zúčastněným
 • Vzájemné partnerství s dvousměrným učením
 • Dodržování platných zákonů, etických norem a kodexů chování
 • Udržitelné programy a budování kapacit
 • Odpovědnost za své aktivity

Dary

The Humble Co. daruje všechny produkty Humble, které potřebuje nadace Humble Smile Foundation na plnění svého poslání. Projekty zahrnují mnohem více než distribuci produktů.

S podporou zubní profese, Humble Smile Foundation poskytuje komplexní, udržitelnou a preventivní ústní péči nejzranitelnějším dětem na celém světě. Na pokrytí tohoto cíle, kromě výrobků Humble, The Humble Co. každoročně věnuje částku peněz v poměru k prodeji v daném roce.

Čím více produktů Humble se prodává, tím více se mohou naše projekty rozšířit, dosáhnout více dětí a zabránit vzniku více chorobám.

Naše aktuální Humble projekty

Nadace Humble Smile Foundation přináší na celém světě rostoucí počet projektů v oblasti dentálního zdraví. Ty jsou financovány z prodeje všech výrobků Humble a z úžasné podpory, kterou dostáváme od našich korporátních partnerů, abychom pomohli udržet úsměv na tváři dětí, které žijí v nejohroženějších oblastech po celém světě.

V současnosti máme aktivní projekty v Indii, Etiopii, Nepálu, Mozambiku, Nikaragui, Kambodži, Transylvánii, Kubě, Burkině Faso, Jamajce, Rumunsku, Srí Lance, Zambii, Jižní Africe, Ugandě, Kamerunu, Pákistánu, Zimbabwe, Pobřeží slonoviny a Tanzanii.

The Humble Co.

Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se