Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Sonnentor

Historie Sonnentoru

Tady roste radost. Již druhé desetiletí působí SONNENTOR na českém a slovenském trhu s biopotravinami. Od počátku patřil mezi průkopníky kontrolovaného ekologického zemědělství v České republice.

SONNENTOR s.r.o. je česká firma se zahraniční majetkovou účastí, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla založena Ing. Tomášem Mitáčkem a Johannem Gutmannem roku 1992 a nachází se v jihomoravské vinařské vesnici Čejkovice. Prakticky funguje jako dceřiná společnost rakouské firmy SONNENTOR, s níž společně buduje obchodní značku SONNENTOR. Její hlavní ideou je hluboká, dlouhodobá a obapolně výhodná spolupráce obchodní a zpracovatelské společnosti spolu s biofarmáři.

Základním motivem je zpracování a výroba produktů z kontrolovaného ekologického zemědělství – jakožto jediná možná alternativa průmyslovému velkozemědělství se všemi jeho problémy, jako jsou nadprodukce, potravinové skandály, týrání zvířat, znečištění biosféry a genové manipulace. Společnost Sonnentor žije myšlenkou trvale udržitelného rozvoje a v jejím duchu také jedná. Kromě aktivní podpory ekologického zemědělství a zpracování bioproduktů oživuje tzv. „brownfields“, což znamená, že revitalizuje staré výrobní areály, které přestaly plnit původní funkci, pro kterou byly v dřívějšku postaveny a vnáší do nich nový život. Nestaví tedy na „zelené louce“ a nezabírá tak další zemědělskou půdu.

V současnosti firma úzce spolupracuje s přibližně 30 biofarmáři z celé České republiky, zaměstnává přes 70 zaměstnanců a ve spolupráci s mateřskou firmou v Rakousku vyváží zboží do více než 50 států po celém světě. 25% produkce je určeno pro místní trh, který zahrnuje i Slovensko, Polsko, Maďarsko a Pobaltské republiky.

Garance kvality firmy, při výrobě čajů a koření vycházejí nejvíce z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách. Vždy je znám původ surovin, ze kterých je sestaven každý z produktů. Úrodná půda, pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti spolu utvářejí dílo, jehož výsledkem jsou byliny bez reziduí, agrochemikálií nebo geneticky modifikovaných organismů. Pouze z takových surovin vznikají šetrným zpracováním čaje, koření a bylinné směsi, které nejen že plně odpovídají ekologickým standardům, ale i přísným podnikovým požadavkům na kvalitu.

Harmonie je to kouzelné slovo.
To je naše filozofie při práci s přírodou.
A naše tajemství, které je ukryto
v každém produktu SONNENTOR.

Filozofie Sonnentoru

"Abychom se mohli dozvědět vše o bohatství a kráse přírody, dostali jsme darem naše smysly. Kdo své smysly otevře, otevře se životu, neustále se obnovujícímu a opakujícímu. Když o tom budeme přemýšlet, přijdeme k tomu, co má smysl - ke smysluplnosti.

A tím jsme se dostali do středu filozofie Sonnentor.

S přesvědčením, že kontrolované ekologické zemědelství je jedinou zdravou a schůdnou cestou v době monokultur a nadprodukce, pracujeme v rytmu přírody, s níž zacházíme ohleduplně a s respektem. Neboť pouze v harmonické spolupráci je možná skutečná rovnováha. Úrodná půda, citlivé hospodaření a mnohaleté zkušenosti našich drobných zemědělských podniků společne utvářejí dílo, jehož výsledkem jsou byliny ze Sonnentoru, které jsou sklizeny s láskou a ručně zpracovávány, aby všechno to cenné, co v sobě nosí, zůstalo zahováno.

Díky vlastní organizaci pěstování můžeme zpětně přesně dohledat původ každého našeho produktu. Všechny naše výrobky plně odpovídají nejen ekologickým standardům, ale především přísným podnikovým požadavkům na kvalitu. Naše firma je certifikována kontrolní organizací ABCERT AG s číselným kódem CZ-BIO-002.

Garantujeme svěžest, šetrné ruční zpracování, nejlepší kvalitu a hodnotné produkty z kontrolovaného ekologického zemědělství. A právě proto nás těší, že jste díky lásce k přírode objevili Sonnentor."

Se slunečným pozdravem z Čejkovic Johannes Gutmann a Josef Dvořáček / jednatelé společnosti


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se