Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Pure Beginnings

Pure Beginnings

O Pure Beginnings

Pure Beginnings je rodinná jihoafrická značka založená v roce 2006. Věnuje se výrobě BIO produktů, které se starají o citlivou pokožku našich nejmenších. V dnešní době je přední a uznávanou značkou v segmentu dětské hygieny a péče o pleť.

Pure Beginnings pracovala při vývoji portfolia produktů s maminkami, porodními asistentkami a dulami. Značka se díky účinnosti a výjimečnému složení svých produktů stala velmi rychle známou hlavně přes informace, které si maminky odevzdávali mezi sebou. O citlivou pokožku miminek a dětí se Pure Beginnings dokonale postará a ještě při tom zažijete kopec zábavy.

Pure Beginnings

Filozofie

Pure Beginnings věří v udržení pokožky tak čisté, jako v den, kdy jste se narodili. Tím, že poskytuje vysoce kvalitní a efektivní organické kosmetické výrobky, které se starají o citlivou pokožku a nejsou škodlivé pro životní prostředí, vám dodává klid od samého začátku.

Pure Beginnings se specializuje na kombinování jedinečných a výkonných složek z domorodých afrických rostlin jako je Baobab, Marula a Rooibos. Spolu s tradičními botanickými složkami poskytuje ty nejlepší produkty dostupné na trhu.

V Pure Beginnings jsou si vědomi pokroků ve studiu lidského mikrobiomu (http://hmpdacc.org/) a roli mikrobů, které hrají významnou roli ve zdravém fungování pokožky. Pure Beginnings se zavázala poskytovat produkty, které neporušují prospěšné mikroby na pokožce a podporují tyto mikroby společně s prebiotickými složkami.

Pure Beginnings

Certifikace

  • Pure Beginnings používá ECOCERT Greenlife pro všechny produkty, které jsou certifikované BIO/Organic.
  • Pure Beginnings je členem PhytoTrade Africa - fair trade organizace v Jižní Africe, která chrání původní rostliny.
  • Všechny produkty Pure Beginnings dostupné v EU jsou schváleny Vegan produkty.
  • Produkty Pure Beginnings jsou Cruelty Free. Žádný produkt nebo přísada v nich není testována na zvířatech.
Pure Beginnings

Strom Baobab

Pure Beginnings ve své produktové řadě pro miminka a děti rozsáhle využívá extrakt z ovoce Baobab.

Baobab je africký strom života, také známý jako lékařský strom. V průběhu věků byl zdrojem potravy, vody, přístřeší, tkaniny a tradiční medicíny pro své domorodé obyvatele.

Extrakt z ovoce Baobab obsahuje vysoký podíl vitamínu C a antioxidantů, které pomáhají s elasticitou pokožky a chrání ji před poškozením volnými radikály. Extrakt z ovoce Baobab obsahuje také vitaminy A a B, které pokožku zpevňují a hydratují.

Extrakt z ovoce Baobab je také prebiotickým zdrojem potravy pro prospěšné mikroorganismy, které udržují pokožku zdravou.

Pure Beginnings ve svých produktech používá extrakt z ovoce Baobab, který je sbírán prostřednictvím iniciativy venkovského společenství, založeného v provincii Limpopo v Jižní Africe. Podporována projektem PhytoTrade Africa, tato iniciativa poskytuje posílení venkovských komunit a také pomáhá při ochraně a zachování stromů Baobab.

Pure Beginnings

Vývoj nových produktů

Při projektu, který zkoumá lidský mikrobiom se zjistilo, že pokožka má své vlastní prostředí s více než 10 mikroby na každou lidskou buňku. Mikroby brání a chrání pokožku před patogeny a pomáhají udržovat účinnou bariérovou funkci. Tyto mikroorganismy jsou nezbytné pro optimální fungování pokožky.

Pure Beginnings v současné době používá prebiotické složky ve svých produktech - ty jsou zdrojem potravy, které pomáhají asistovat při růstu těchto prospěšných mikrobů. Pure Beginnings v současnosti vyvíjí celou řadu produktů, které pomáhají udržet optimální rovnováhu zdravých mikrobů na pokožce a to přidáním probiotických složek do svých produktů.

Probiotika mění prostředí pokožky tak, aby se na ní vytvořil různorodý a harmonický ekosystém, který je dostatečně zdravý na odolání proti útokům z patogenů a na udržení zdravé rovnováhy na pokožce.

 

Pure Beginnings

 


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se