Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Green Oil

Green Oil chrání vás, vaše kolo a také přírodu ve které jezdíte.

Green Oil rozhodně nepředstavuje jen další chemickou společnost, doufajíce v rychlé zbohatnutí. Green Oil dbá na kvalitu svých produktů, nepoužívá žádné petrochemikálie a PTFE, každý produkt je zcela biologicky odbouratelný a všechny obaly 100% recyklované. Simon Nash, zakladatel a majitel Green Oil, začal realizovat jeho revoluční myšlenku v roce 2007. Sám je aktivním jezdcem, což mu umožňuje neustále vyvíjet a testovat nové produkty a zároveň zdokonalovat ty současné.

Ptáte se proč? Vemte si, že každý olej a mazivo použité na vašem kole, nebo čistící prostředek, kterým si kolo myjete, včetně prázdného obalu, který skončí později na skládce, toto vše má neblahý dopad na naší přírodu a často na vaší pokožku, aniž byste si to uvědomovali. PTFE se hromadí v potravním řetězci organismů a petrochemikále znečišťují řeky a přírodu kolem nás. Proto Green Oil používá pro své inovační produkty jedině složky na rostlinné bázi a ze znovu obnovitelných zdrojů a recyklované materiály na obaly.

Green Oil nejsou pouze jen nějaké výrobky s "green" symbolem, které by doplňovaly ostatní produkty plné petrochemikálií a PTFE, nýbrž jsou to výrobky, které na své kvalitě a funkčnosti neztrácí od ostatních značek a zároveň navíc respektují a šetří životní prostředí a také vaše zdraví. Green Oil začal jako první vyrábět takto ekologické produkty na údržbu kola a stále jsou to ty "greenest" na světě. Několik Green Oil produktů získalo celou řadu ocenění.

Bez obsahu petrochemikálií a PTFE, Green Oil používá více jak 20 různých rostlin, plodů a jiných přírodních ingrediencí k vytvoření vysoce kvalitních a hlavně 100% fungujících produktů pro vás. Ať už máte odborný servis s mytím, nebo jste jenom ten kdo rád šlape a ví jak se starat o své kolo, Green Oil nikoho rozhodně z vás nezklame a naopak všechny určitě překvapí a potěší.

Přidejte se k revoluci!


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se