Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Dr. Feelgood

To, co už před tisíciletími věděli naši předkové ze zkušeností, dnes potvrzují i mnohé moderní výzkumy. Oleje ze semen, plodů a ořechů jsou skutečnými multitalenty: jsou nepostradatelnými složkami potravy, působí preventivně proti vzniku mnoha onemocnění, mají schopnost léčit a v neposlední řadě jsou neocenitelnými pomocníky v péči o naši pleť, vlasy a nehty. A to vše díky svému unikátnímu složení. Je však velmi důležité dodržet správný způsob jejich výroby, protože není olej jako olej.

Všechny jednodruhové oleje Dr. Feelgood jsou získávány výhradně z plodů jedné konkrétní rostliny (vždy uvedené na etiketě) a to lisováním za studena. S oleji Dr. Feelgood máte jistotu, že se nejedná o směsi vyrobené přidáním levnějšího oleje. Některé části rostlin nejsou na lisování vhodné (např. kořen lopuchu), proto se z nich aktivní látky získávají macerací. Maceráty Dr. Feelgood jsou připravovány výhradně v BIO oleji lisovaném za studena.

Kvalita je pro nás mimořádně důležitá, proto všechny dodavatele pečlivě vybíráme tak, aby oleje Dr. Feelgood splňovaly ty nejvyšší standardy.

Rostlinné oleje Dr. Feelgood jsou vhodné pro venkovní (Kosmetické oleje) použití při péči o pokožku, nebo jako masážní oleje, ať už čisté, nebo ve směsích olejů, případně je možné kombinovat je s éterickými olejíčky.

Mnohé rostlinné oleje lze používat jako podkladové krémy, noční krémy nebo hydratační masky. Olej vždy nanášíme na omytou a vlhkou pleť (na navlhčení lze použít květovou nebo obyčejnou vodu). K ošetření obličeje a krku úplně postačuje 4-5 kapek, které se jemně rozetřou.

U některých olejích, s ohledem na jejich viskozitu, uvádíme vhodnost využití při tělových masážích.

Některé oleje lze používat místo opalovacích přípravků, protože mají přirozený ochranný faktor. Jejich výhodou je, že je mohou používat i osoby s citlivou pokožkou, jelikož neobsahují žádné chemické látky. Je však třeba nanášet je na navlhčenou pokožku několikrát za den, po každém vykoupání. Pro zdravé opalování samozřejmě platí omezení pobytu na slunci mezi 11:00 a 15:00 hod.

Oleje jsou 100% přírodní, vždy je však kvůli možné alergické reakci doporučujeme vyzkoušet nejprve na malé ploše.

Velká část olejů Dr. Feelgood je určena i pro vnitřní použití, ať už na zpestření jídelníčku (výtečně chutnají), nebo na podporu zdraví. Oleje, které lze konzumovat, jsou na etiketě označené jako "jedlé", nebo je můžete najít přímo v kategorii Jedlé oleje. Při popisech olejů uvádíme možnost využití ve studené a teplé kuchyni nebo také možnost jejich využití v přírodní medicíně (doporučená dávka je zpravidla 1-4 kávové lžičky denně).


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se