Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Curanatura

Kartáčky Curanatura byly vyvinuty s cílem vytvořit zdravotně ideální zubní kartáček pro její uživatele. Pyšní se mottem "Zdravý zubní kartáček!". Toto tvrzení je o našich kartáčcích pravdivé hned z několika pohledů. Ukažme si proč:

Výborné čistící vlastnosti kartáčku

Zubní kartáčky CURANATURA jsou, jako jedny z nemnoha kartáčků na našem trhu, designované podle přesných specifikací pro zdravotně nejideálnější zubní kartáček stanovených na Sympóziu dentální hygieny.

Perfektní složení kartáčku

Výběr materiálů pro zubní kartáček CURANATURA podléhá přísným zdravotním kritériím. Všechny použité materiály (včetně obalu) jsou naprosto v souladu se zdravým životním stylem, neobsahují ŽÁDNÉ příměsi ani stopy nebezpečných chemických sloučenin - včetně ftalátů a bisfenolu A (zcela běžných v mnoha spotřebitelských produktech) a jsou 100% ekologicky nezávadné.

Kvaltitně zpracovaná rukojeť

Rukojeť kartáčku je vyrobena z Vláken bambusové třtiny. Povrch je speciálně tepelně upraven. Použití tohoto materiálu má několik výhod:

- Bambus jako přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě obsahuje látku zvanou bambusový -kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobická. To znamená, že bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva. Tímto je vyloučena velká část nežádoucích chemických reziduí v konečném bambusovém produktu – rukojeti kartáčku CURANATURA.

- Povrchová úprava rukojeti zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení takzvanou karbonizaci povrchu, která rapidně prodlužuje životnost rukojeti a má za výsledek voděodolnost povrchu a tím pádem zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

Pečlivě volené štětinky

Štětinky kartáčku CURANATURA jsou také voleny podle přísných zdravotních kritérií. Vyvinuté byly výhradně v měkkém provedení v rozsahu výslovně doporučeném profesionálním dentálním hygienikem. Materiál štětinek je buď nylon 4, nebo přírodní bambusová celulóza. V obou případech jde o 100% biologicky rozložitelný materiál.

Curanatura Health štětinky

- NYLON 4 byl zvolen jako zdravá volba, a zubní kartáček Curanatura Health s nylonovými štětinkami 100% odpovídá požadavkům Mezinárodního Symposia dentální hygieny.

- Vlákna bambusové celulózy byly zvoleny jako zelená volba a zubní kartáček Curanatura Bamboo tak splňuje požadavky na označení 100% přírodní produkt. Bambusové vlákna jsou výjimečně pružné a trvanlivé, což z nich činí ideální materiál pro štětinky zubního kartáčku - samozřejmě při zachování správných vlastností kartáčku - zjištěnými výzkumy kartáčků Curanatura pod dohledem dentálního hygienika.

Kromě různých uznávaných certifikací mají naše kartáčky vlastní Dezinfekční výrobní certifikát.


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se