Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Citron

Každý rok je zjištěných mnoho nových informací ohledně zázračného ovoce citronu. Vitamín P (flavonoid) byl přidán k hodnotnému vitaminu C, který se nachází v této pochoutce.

Citron dokáže všelijaké triky. Tak jak se voda změní na víno, tak citrón se svou kyselinou rychle změní kyselé složení na zásadité. Tím, že obsahuje velký obsah vápníku, poskytuje pro kosti, zuby a nervový systém základní výživu. Obsahuje také fosfor a jedna z jeho největších předností je schopnost pomáhat "trávit" bílkoviny.

Citron je jedním z nejrychleji reagujících nepřátel proti bacilům. Průmysloví chirurgové používali citrón v případech zánětu rány, což mělo obrovský úspěch. Královští specialisté z Harley Street v Londýně dávají dětem královské rodiny citron a med při bolestech v krku. Mnoho lidí, co vynaložilo velké sumy k vyléčení ekzémů, bylo převedeno k domácímu citronu, když už neměli další peníze na léčbu, aby zjistili, že se ekzém velmi rychle ustálil a po čase nenávratně zmizel.

Nepříjemný dech
Citron není jen lokálním antiseptikem pro nepříjemný dech, ale i vnitřní alkalizér, který zabrání tomu, aby docházelo v ústech ke kvašení. Herci také pijí citrónovou šťávu s medem, aby si zajistili sladký dech.

Citron

Kašel a nachlazení
Pečené citrony - pečte na sucho celý citron, dokud se neotevře a nepraskne. Používá se na kašel a na nachlazení pro všechny věkové kategorie. Když se citron v troubě rozevře, třeba smíchat jeho šťávu se šťávou z čerstvého ananasu (půl na půl) s lžičkou medu. Pacient by měl pocítit okamžitou úlevu. Ananasová šťáva dodá své mocné "trávicí" enzymy, čímž se uvolní hleny v krku.

Nehty a nehtová lůžka
Máte poškozené nehty nebo zanícené nehtová lůžka? Odřízněte vršek citronu, vložte do něj prst a následně zavažte obvazem. Ráno můžete ránu vyčistit.

Citron a rakovina
Citrónové slupky obsahují 5 až 10 krát více vitamínů než samotná citrónová šťáva. Vložte umyté bio citróny do mrazáku a jakmile je citron zmrzlý, celý citron i se slupkou nastrouhejte a posypte vaše potraviny. Posypat můžete zeleninový salát, zmrzlinu, polévky, nudle, špagety, omáčky, rýži, suši, rybí pokrmy - cokoliv co jdete právě konzumovat. Všechny potraviny budou mít nečekaně nádhernou chuť, takovou, jakou jste možná nikdy předtím neochutnali. A navíc dostanete do těla mnohem více vitamínů než jen z citronové šťávy. Je dokázáno, že citron zabíjí rakovinotvorné buňky. Je 10.000 krát silnější než chemoterapia.Táto rostlina je osvědčeným lékem proti rakovině všech typů. Někteří říkají, že je velmi užitečná ve všech variantách rakoviny a je považována i jako antimikrobiální spektrum proti bakteriálním infekcím a plísním, účinná proti vnitřním parazitům a červům, reguluje krevní tlak, který je příliš vysoký, je antidepresivem, bojuje proti stresu a nervovým poruchám.

Citron

Citron a revma
Užívejte šťávu z 1/2 citronu před každým jídlem a také těsně před spaním. Šťávu si můžete zředit buď destilovanou vodou nebo ji vypít ve formě silné limonády. Stejně si třeba 2x denně aplikovat (externě) citrónovou šťávu na postižená místa. Většina lékařů, kteří používají tuto léčebnou metodu tvrdí, že po třech dnech nastupuje jistý ale pomalý proces léčby a úlevy od bolesti.

Zubní kámen
Citronová šťáva je sama o sobě úžasný prostředek na čištění zubů. Pokud namáčíte zubní kartáčky do zředěné citrónové šťávy, budete mít čisté nejen kartáčky ale i zuby.

Citron jako posilující prostředek
Mnoho žen, mužů a dětí, kterým chybí vytrvalost, mají nedostatek vápníku. Pokud se 30 dní 2x denně užívá citrónový koktejl, tak nastanou změny v chemii těla, které velmi posílí organismus, zlepší se paměť a výdrž a člověku se vrátí barva do obličeje. Citrónový koktejl se dělá z citrónové šťávy, sojového mléka a medu. Stačí vše hodit do mixéru.

Citron a kouření
Pokud si někdo opravdu přeje přestat s kouřením, bylo zjištěno, že jakmile máte chuť na cigaretu, třeba si vložit do úst plátek citronu nebo se napít citronové šťávy a chuť zmizí. Asi po 30ti dnech léčby Vás přejde veškerá chuť na cigarety. Pohodlný způsob je nosit citron s dírkou nahoru zabalený ve voskovém papíře a jakmile dostanete chuť na cigaretu, nasajete si plná ústa citrónové šťávy. Také je velmi důležité omezit silně kořeněná jídla, neboť i ty zvyšují chuť na cigarety a alkohol.

 

Zdroje:
http://www.hope4cancer.com/information/lemons-and-cancer.html
Abundant Life Ministry
Foto: Shutterstock, LetsBeGreen


Komentáře (0)

Diskutovat mohou pouze registrovaní zákazníci.


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se