Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


Nizozemské větrné kolo - Dutch Windwheel

Jaké by to bylo říci lidem, že žijí uvnitř větrné turbíny? Určeno pro přístavní město Rotterdam, nizozemské větrné kolo - Dutch Windwheel je koncept pro udržitelný architektonický a konstrukční mezník, který by byl schopen pojmout 72 bytů v kruhové konstrukci z oceli a skla a zároveň sloužil jako tichá a nehybná větrná turbína. Kromě vyrábění energie z větru, struktura by měla být vybavena zařízením pro zachycování dešťové vody, recyklování užitkové vody a produkovat bioplyn z organického odpadu rezidentů.

Holandské větrné kolo - Dutch Windwheel se skládá ze dvou kruhů postavených na podzemním základě a je obklopen zelení tak, aby struktura vypadala jako plovoucí na vodě. Vnější kruh obsahuje 40 rotujících kabin, které poskytují návštěvníkům impozantní výhled na Rotterdam, podobně jako London Eye ve Velké Británii, zatímco vnitřní kruh obsahuje 72 bytů, 160 hotelových pokojů, obchodní prostory a zakončen je restaurací na nejvyšším patře.

Snad nejvýraznějším detailem holandského větrného kola - Dutch Windwheel, tedy kromě jeho vzhledu, je turbína, která vyplňuje vnitřní kruh budovy. Elektrostatický konvertor větrné energie (EWICON) je technologie, která byla vyvinuta na TU Delft a převádí větrnou energii s použitím ocelových trubek na elektřinu bez pohyblivých mechanických částí. To znamená žádný hluk a mnohem jednodušší údržbu.

Navrhovaná stavba Dutch Windwheel je také vybavena solárními panely a klimatickou fasádou, aby co nejlépe využila přírodní zdroje. Využití vody v budově je také pečlivě řízené. Dešťová voda se zachycuje na vrcholu struktury a voda z vodovodu se přivádí po přefiltrování do okolní zeleně, která obklopuje budovu. Kromě toho se vyrábí bioplyn z odpadu rezidentů.

Architekti a vývojáři, konsorcium společností v Rotterdamu - BLOC, DoepelStrijkers, Meysters a NBTC Holland Marketing, měli v úmyslu vytvořit strukturu, která by byla ukázkou holandských čistých technologií, poskytující kontinuální platformu demonstrovat technické a technologické inovace a mimo jiné vytvořit velmi moderní vzhled tradičního větrného mlýnu v Nizozemsku.
Galerie

Komentáře (0)

Diskutovat mohou pouze registrovaní zákazníci.


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se