Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


12 důvodů, proč je dobré začít ráno s vlažnou citrónovou vodou

Neustále se snažíme najít jednoduché postupy, jak zlepšit svůj život, a znovu a znovu nám přichází na mysl jeden osvědčený recept - úžasné zdravotní výhody pití citronové vody.

Citrony jsou samozřejmě velmi kyselé sami o sobě a když projdou metabolickým procesem, mají velmi silný alkalizující vliv na tělo. Toto je velmi důležité, protože nádorové buňky nemohou růst v alkalickém prostředí. Udržovat naše tělo v částečně zásaditém stavu konzumací zásaditých potravin je velmi důležité pro naše celkové zdraví. Vedle toho bychom měli snížit spotřebu kyselinotvorných potravin, včetně mléka a mléčných výrobků, živočišných bílkovin a vysokého množství zpracovaného cukru.

12 důvodů, proč je dobré začít ráno s vlažnou citrónovou vodou

Navíc, citrony jsou ovoce s nejnižším glykemickým indexem (GI) , což znamená, že výkyvy hladiny cukru v krvi budou minimální. Naopak pomeranče s vyšším obsahem cukru mohou způsobit větší výkyvy hladiny cukru v krvi, stejně jako banány.

Nicméně pro ochranu zubního zdraví a snížení rizika změkčování a erodování zubní skloviny se doporučuje pít citrónovou vodu brčkem a po vypití si vypláchnout ústa čistou vodou, aby se zabránilo tomuto poškození.

Pokud jde o nastartování pravidelné ranní očisty, toto by neměl být při citrónové vodě problém. Mějte po ruce džbán vody pokojové teploty a citrony, každé ráno si vymačkejte šťávu z poloviny citronu (nebo celý citron, pokud máte více než 80 kg) do sklenice s vodou. Podle Sacred Source Nutrition, je důležité, aby měla voda pokojovou teplotu, protože studená voda může šokovat váš systém a znemožnit všechny zdravotní benefity, které pití citronové vody přináší.

A jaké zdravotní výhody to přesně jsou? No, stejně jako citron lze použít pro všechny druhy domácích čisticích prostředků, citrusové plody mají potenciál "uklidit" cokoli od pokožky po tu hroznou rýmu, kterou máte každou zimu. A samozřejmě přitom všem ještě i skvěle voní.

12 důvodů, proč je dobré začít ráno s vlažnou citrónovou vodou

Podívejme se na 12 důvodů, proč je dobré začít ráno s vlažnou citrónovou vodou:

1. Hydratace

V zdravotnické komunitě se stále diskutuje, kolik vody je třeba optimálně vypít každý den, ale my víme, že důležité je, abychom zůstali hydratovaní. A pro ty, kteří již považují vodu za nudu, citrónová voda je skvělou a chutnou alternativou.

2. Pomoc při zácpě

Pokud máte problémy se stolicí, teplá voda v kombinaci s citronem může být právě to, co vám pomůže uvolnit se. Větší množství vody pomáhá obecně při zácpě a citrus ví, jak dát věci uvnitř do pohybu.

3. Zastavení infekce močových cest

Pokud trpíte infekcí močových cest nebo hledáte způsob jak infekci předejít, citronová voda může pomoci. Podle Ask A Naturopath, citron pomáhá změnit pH krve a močových cest, takže škodlivé bakterie v takovém prostředí nevydrží dlouho.

4. Zlepšení svěžího dechu

Samozřejmě, že neexistuje způsob, jak se vyhnout rannímu dechu, ale pití citronové vody může pomoci s bojem proti bakteriím v ústech a tím snižovat potenciál pro špatný dech. Buďte ale opatrní, citrony mohou narušit sklovinu na zubech, takže po vypití citronové vody je vhodné si vypláchnout ústa čistou vodou.

5. Hubnutí

Existuje celá řada teorií, proč citronová voda může způsobit úbytek hmotnosti (včetně pocitu nasycení z pektinu, který citron obsahuje). I když to nebylo s konečnou platností prokázáno, souhlasíme s tím, co bylo odprezentované na Fox News, že pití citronové vody bude mít nepochybně méně kalorií, než pití čehokoli jiného kromě vody.

6. Osvěžuje vaši pokožku

Díky velkému množství vitamínu C v citronech se i naše pokožka zotavuje rychleji. Podle FitDay, vitamín C pomáhá při produkci kolagenu a tak majíce ho ve stravě více, zabraňuje formování vrásek. A samozřejmě, dodržování pitného režimu je obecně skvělý pro pokožku.

7. Posiluje imunitní systém

Existuje důvod, proč vždy sáhneme po pomeranči když jsme nemocní - opět je ve hře moc vitamínu C. Denní konzumace vitaminu C (pitím citronové vody) pomáhá při udržování našeho zdraví a odvrací infekci.

8. Urychluje zotavení po tréninku

Sportovní nápoje byly dlouho vnímány jako nejlepší způsob "rehydratace" po / při tréninku, ale často jsou zbytečné pro daný druh běžného cvičení, který pravidelně provozuje většina lidí. Citronová voda, mezitím, poskytuje potřebnou hydrataci a podle Best Health, Hayley Wickenheiser, 5-násobná olympijská vítězka popíjí při tréninku právě citronovou vodu.

9. Pomáhá při bolesti

Citronová voda pomáhá snižovat hladinu kyseliny močové v našich kloubech, což je jedna z hlavních příčin zánětu, zejména ve vztahu k artritidě.

10. Redukuje hleny

Je to smutný fakt, že v zimním období je tvorba hlenů mnohem aktivnější, zejména v dopoledních hodinách, ale citronová šťáva může pomoci. Doporučujeme přidat trochu medu, vzájemně se doplňují s citronem a hlenů se zbavíte rychleji. 

11. Posiluje mozek

Citron je nejznámější pro jeho obsah vitaminu C, ale obsahuje také draslík, který pomáhá mozku a nervovým funkcím. Takže pro rychlý přirozený způsob, jak se cítit čilejší, citrónová voda je skvělá volba.

12. Čistí játra

Jak uvádí server LiverSupport.com, játra vytváří více enzymů z citronové šťávy, než z jakékoliv jiné potraviny.

Pokud znáte někoho, komu by tyto informace o výhodách pití citronové vody pomohli, pak neváhejte sdílet tento článek na sociálních sítích tlačítkem níže.


Zdroje, fotky:
http://www.huffingtonpost.ca/2014/03/17/lemon-water-benefits_n_4980265.html
http://www.liversupport.com/
https://www.hayleywickenheiser.com/
http://www.askanaturopath.com/
http://www.naturalcuresnotmedicine.com/2014/07/20-reasons-drinking-lemon-water-every-morning.html
http://gi365.info/lifestyle/5-reasons-to-add-lemon-to-your-water/
http://nicolelongstaff.ca/lemon-water-for-clear-skin/


Komentáře (0)

Diskutovat mohou pouze registrovaní zákazníci.


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se