Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


EcoControl

EcoControl - pro BIO kosmetiku a ekologické produkty

EcoControl je certifikační orgán pro ekologické výrobky a systémy řízení jakosti, mimo potravinářského sektoru. EcoControl má v této oblasti zkušenosti již od roku 2001. Dr. Banzhaf, generální ředitel EcoControl-u, je aktivní v oblasti ekologické certifikace výrobků více než 20 let.

EcoControl je aktivní po celém světě. Spolupracuje se zkušenými partnery s cílem nabídnout maximální kompetenci a dostupnost.

Politika kvality EcoControl

Politika kvality EcoControl je založena na následujících principech:

• EcoControl nemá vlastní normy ani standardy. Vycházejí ze zkušeností, že vlastní standardy ovlivňují nezávislost certifikačního orgánu v negativním smyslu
• Cílem EcoControl je spolupracovat a používat infrastrukturu a auditorů jiných certifikačních orgánů. Spolupráce podporuje nezávislost auditorů a zlepšuje jejich zkušenosti
• EcoControl podporuje práci z domova, aby snížil fixní náklady

EcoControl je zaměřen na udržitelný rozvoj a management, které podporuje následujícími faktory:

• Využití místních / lokálních auditorů na základě vytvořené sítě spolupracovníků
• Odpovídající finanční ohodnocení zaměstnanců s respektem k jejich rodinné situaci
• Férový a individuální přístup k zákazníkům, hledání individuálních řešení se zachováním kvality služeb
• Standardy, které jsou certifikovány podle EcoControl musí být vždy v ekologické oblasti

Co EcoControl certifikuje?

1. Suroviny / Přísady

EcoControl certifikuje suroviny zpracované ekologickým zemědělstvím, které se nepoužívají jako potravina nebo potrava pro zvířata.

Následující schémata certifikace jsou akceptovány jako důkaz o původu a kvalitě organických složek:

Nařízení EHS 834/07, 889/08 a všechny standardy schválené jako rovnocenné v souladu s nařízením 1235/2008

Japonské Zemědělské Standardy (JAS - Japanese Agricultural Standards) pro organické rostliny

Codex Alimentarius Guidelines pro ekologickou produkci

Všechny standardy IFOAM (International Federation of Organic Agriculture Movements) pro ekologické produkty (např. Naturland, Demeter, Bioland, Soil Association, Bio Suisse)

EcoControl rovněž certifikuje přírodní a bio kvalitu již zpracovaného produktu. Mezi přijatelné zpracovatelské postupy patří: fyzické extrakce, extrakce CO2, extrakce odpařováním vody, extrakty používající rostlinný olej nebo alkohol (včetně glycerinu). Esenciální oleje musí být v souladu s ISO 9235. Extrakční rozpouštědla jsou explicitně uvedeny v certifikačním osvědčení.

2. Manažerský systém jakosti

GMP Systeme | GMP ISO 22716: 2007 | EC GMP

3. Normy pro udržitelnost

Certified Sustaniable Economics (CSE)

Zázemí a zkušenosti EcoControl

Procedury certifikačního orgánu EcoControl a jeho know-how jsou založeny na patnáctiletých zkušenostech Dr. Joachima Banzhafa, ředitele EcoControl-u. Joachim Banzhaf byl ředitelem inspekční a certifikační společnosti BDIH pro přírodní kosmetiku až do roku 2011. Dnes je technický auditor pro akreditaci certifikačních orgánů (produkt a certifikace managementu), EFQM hodnotitelem a vedoucím auditorem standardu ISO 9000. V odvětví ekologické a BIO certifikace má více než 15 let zkušeností a po celém světě provádí inspekce a školení inspektorů a pracovníků certifikačních společností.

Všechny tyto zkušenosti využívá i v rámci společnosti EcoControl.

Oficiální stránka certifikace EcoControl: http://www.eco-control.com/en/

Země: Německo


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se