Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně. Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.


BWC SA (Beauty Without Cruelty South Africa)

Krása bez krutosti (Beauty without Cruelty) slaví téměř 40 let práce při hájení práv zvířat v Jižní Africe a je si vědoma, že zůstává ještě mnoho práce v oblastech jako vivisekce, zvířata jako zábava, průmyslové velkochovy, testování kosmetických přípravků na zvířatech a vykořisťování divoké zvěře.

Chtějí dosáhnout změny v Jižní Africe, pokud jde o testování kosmetiky na zvířatech a používání zvířat, které trpí v krutých pokusech a pak jsou poražena. V BWC SA věří, že to je zbytečné a eticky nepřijatelné. Moderní technologie a nejnovější metody testování bez použití zvířat jsou již dnes k dispozici a navíc jsou spolehlivější, rychlejší a jsou levnější než testování na zvířatech. Evropská unie, Indie, Izrael a nyní i Brazílie zakázala testování na zvířatech, což dokazuje, že je možné mít prosperující kosmetický průmysl i bez krutých testů na živých tvorech.

MISE

Beauty without Cruelty South Africa je organizace, která poukazuje na práva zvířat s primárním cílem vzdělávat a informovat veřejnost o vykořisťování, zneužívání a utrpení zvířat a snaží se nabídnout humánní alternativy, které nejsou prováděny na zvířatech a nahrazují kruté a škodlivé volby životního stylu. Mírovými a zákonnými prostředky odhalují týrání zvířat a lobbují i ve vládních institucích na národní, krajské a místní úrovni.

ZÁSADY BWC SA

Cítění: Slovo "cítění" znamená "ten, kdo má schopnost pocitů a vnímání", což znamená, že dokáže cítit fyzicky i emocionálně. Zvířata jsou cítící bytosti, i když jsou v současné době v Jižní Africe legálně klasifikované jako věci, nebo movitý majetek. BWC SA věří, že tato klasifikace je archaická, nespravedlivá a právní postavení zvířat musí být změněny ještě před tím, než mohou v platnost vstoupit nové zákony, které je budou ochraňovat.

Práva zvířat: Zvířata mají přirozené práva, které musí být uznány v jihoafrickém právu; mezi ně patří právo na svobodu / volnost z nepřirozeně vyvolané bolesti; právo na přístřeší; právo na výživu; právo využívat své přirozené instinkty; právo na svobodu pohybu a co je nejdůležitější, právo na život. Zvířata mají svou vnitřní hodnotu a jejich hodnota by neměla být kalkulována na základě jejich užitečnosti pro člověka. BWC SA podporuje práva zvířat a bude důrazně pracovat na získání výše uvedených práv ve prospěch zvířat.

Etický život: V BWC SA uznávají veganství jako jedinou alternativu v souladu s koncepcí práv pro zvířata. Chování zvířat v takzvaném volném výběhu nabízí pouze dočasnou úlevu od utrpení průmyslově chovaných zvířat tím, že poskytuje lepší životní podmínky, ale jejich narození a úmrtí jsou také kruté a nepřijatelné jako jejich průmyslově chovaní bratranci. Život bez krutosti by měl být cílem všech cítících lidí a BWC SA má za cíl poskytnout věrohodné informace, které jim umožní přijímat informovaná rozhodnutí ohledně životního stylu.

Vzdělání: Humánní vzdělání je klíčem ke změně postoje lidí ke zvířatům; mají životy, které mají smysl pro ně a i když mohou být odlišné od člověka, neznamená to, že nemají hodnotu. Veškerý život je cenný a BWC SA podporuje úctu a ohleduplnost pro všechny druhy, včetně bezobratlých. BWC SA spolupracuje s dalšími organizacemi na vzdělávacích programech určených na podporu soucitu, úcty a péče o zvířata, zejména u mladých lidí, což vede k soucitnější společnosti.

CO MŮŽETE UDĚLAT VY?

• Informujte se o týrání zvířat, které se děje na denní bázi ve vašem okolí
• Buďte aktivní; informujte úřady, časopisy a noviny
• Začněte svou vlastní kampaň nebo projekt
• Používejte pouze schválené a certifikované pleťové a kosmetické produkty (produkty mají na obalu logo BWC SA)
• Pokud máte možnost, zachraňujte přímo životy zvířat; vyzkoušejte veganskou stravu a nenoste oblečení vyrobené ze zvířat
• Odmítněte klasifikaci zvířat jako "komoditu nebo věc"
• Zavažte se nejednat násilí


Na této stránce používáme cookies za účelem její funkčnosti, optimalizace, efektivnějšího oslovování zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Více informací a úplné poučení naleznete zde.

Souhlasím

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat produkty mezi oblíbené

Přihlásit se