Nastavení země / jazyka

V nastavení si můžeš změnit jazykovou mutaci a také zemi, na jejímž základě se ti budou zobrazovat ceny produktů v příslušné měně.
Nastavení si můžeš kdykoliv znovu změnit a přestavit. V případě změny jazykové mutace budeš přesměrován na doménu dané země.

Zobraz část dne ok Část dne:
Zobraz autora ok Autor:
Uspořádej články ok Seřazeny
zobrazují se ti filtrované záznamy

Zubní kartáček Health Soft Curanatura

Výrobce: Curanatura

V zubním kartáčku Curanatura se dokonale skloubili nejlepší zdravotní vlastnosti spolu s ekologickou šetrností.

Kartáčky Curanatura, jako jedny z mála zubních kartáčků na trhu splňují všechny standardy stanovené Světovým sympoziem dentální hygieny pro zdravý a vyhovující zubní kartáček. Jsou vyrobeny bez použití zbytečných plastů - bez ftalátů a BPA. Na odborné rady dentálních hygieniků je zubní kartáček osazen měkkými jemnými štětinkami, které jsou šetrné k zubům i dásním.

Zároveň je to ta nejlepší volba pro životní prostředí. Zubní kartáčky Curanatura jsou 100% biologicky rozložitelné, baleny jsou v recyklovaném papíře, takže po výrobku nezbývá žádný dlouhodobý odpad. Při designování a výrobě se vždy hledí na kvalitu a proto je ručka vyrobena z kvalitního přírodního materiálu, tepelně upraveného bambusu, pěstovaného bez pesticidů a shromážděného s ohledem na dlouhodobě udržitelnou produkci.

Zubní kartáčky Curanatura byly vyvinuty s cílem vytvořit zdravotně ideální zubní kartáček pro její uživatele. Pyšní se mottem "Zdravý zubní kartáček". Toto tvrzení je o bambusových kartáčcích pravdivé hned z několika pohledů. Ukažme si proč:

Výborné čistící vlastnosti zubního kartáčku z bambusu

Zubní kartáčky Curanatura jsou, jako jedny z mála kartáčků na našem trhu, designované podle přesných specifikací pro zdravotně nejideálnější zubní kartáček, stanovených na Sympóziu dentální hygieny.

Perfektní složení zubního kartáčku z bambusu

Výběr materiálů pro zubní kartáček Curanatura podléhá přísným zdravotním kritériím. Všechny použité materiály (včetně obalu) jsou naprosto v souladu se zdravým životním stylem, neobsahují žádné příměsi ani stopy nebezpečných chemických sloučenin - včetně ftalátů ani bisfenolu A (celkem běžných v mnoha spotřebitelských produktech) a jsou 100% ekologicky nezávadné a rozložitelné.

Kvalitní zpracování ručky

Rukojeť zubního kartáčku je vyrobena z vláken bambusové třtiny. Povrch je speciálně tepelně upraven. Použití tohoto materiálu má několik výhod:

  • Bambus jako přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobická. To znamená, že bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva. Tímto je vyloučena velká část nežádoucích chemických reziduí v konečném bambusovém produktu - ručce zubního kartáčku Curanatura.
  • Povrchová úprava ručky zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení takzvanou karbonizaci povrchu, která rapidně prodlužuje životnost ručky a má za výsledek voděodolnost povrchu a tím pádem zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

Pečlivě volené štětinky

Štětinky zubního kartáčku Curanatura jsou také voleny podle přísných zdravotních kritérií. Vyvinuté byly výhradně v měkkém provedení v rozsahu výslovně doporučeném profesionálním dentálním hygienikem. Materiál štětinek je buď nylon 4 nebo přírodní bambusová celulóza. V obou případech se jedná o 100% biologicky rozložitelný materiál.

Štětinky zubního kartáčku CURANATURA HEALTH SOFT

NYLON 4 byl zvolen jako zdravá volba a bambusový zubní kartáček Curanatura HEALTH s nylonovými štětinkami 100% odpovídá požadavkům Mezinárodního Symposia dentální hygieny.

Kromě různých uznávaných certifikací mají bambusové zubní kartáčky vlastní Dezinfekční výrobní certifikát.

 

  • večer
  • noc
  • ráno
  • dopoledne
  • oběd
  • odpoledne